Gimnastiniai žiedai mediniai (Rannyj start, Kidwood)

 • Duomenys
 • Prekės kodas: 00198
 • Sandėlyje: Yra
 • Maksimali apkrova: 50 kg
 • Gamintojas: Rusija

Kaina: 13,90 €

- +
 • Aprašymas
 • Tai aksesuaras, skirtas visų modifikacijų sporto kompleksams. Tinka vaikams nuo 3 mėnesių.
  Pagamintas iš medienos ir polipropileninės virvės.
  Tvirtinamas prie komplekso skersinių virvių pagalba.
   
  Naudojamas nuo ankstyvo amžiaus įvairių raumenų grupių stiprinimui. Žiedų skersmuo tinka mažai vaiko rankytei. Ant šių žiedų galima karstytis, laikantis rankomis arba kojomis. Be to, šiuos žiedus galima naudoti kaip papildomą atramą laipiojant visu sporto kompleksu.
   
  Žiedas – pirmas sportinis aksesuaras. Jau nuo pat ankstyvo amžiaus (nuo 3 mėnesių) galima guldyti vaiką ant komplekse esančių sportinių kilimėlių ir pakabinti žiedus virš vaiko, kad jis galėtų juos pasiekti. Įdėkite žiedus vaikučiui į delną. Palaipsniui vaikas pradės arba traukti žiedus arčiau savęs arba bandyti prisitraukti prie jų. Užkabinkite ant vieno žiedo barškutį: vaikas būtinai susidomės skleidžiamu garsu ir bandys užsikabinti už žiedo.
   
  Kai tik vaikas pradės stotis, laikantis už ko nors, raginkite vaiką naudoti šiuos žiedus kaip atramą. Reguliuokite aukštį, atsižvelgiant į jūsų vaikučio ūgį. Galite pakabinti žiedus skirtingame aukštyje, kad vaikas jų siektų.
  Laikydamasis už žiedų vaikas bando įsisupti. Patarkite jam, kad pakėlus kojytes galima tiesiog kaboti ore. Su vyresniais nei 1 metai vaikais pabandykite įsisupti pakėlus kojytes.
   
  Vėliau reikėtų nepamiršti perkabinti žiedus vis į kitas vietas ir vis kitose komplekso padėtyse. Vaikai greitai sugalvos, kaip panaudoti šiuos žiedus. Ir dažniausiai juos naudoja ne kabojimui, kaip mano suaugusieji.
   
  Žiedo storis – 23 mm
  Išorinis skersmuo – 161 mm
  Vidinis skersmuo – 115 mm
  Virvių ilgis – 200 cm


X