Virvinės medinės kopėtėlės "Skripaliovo" (Rannyj start, Kidwood)

 • Duomenys
 • Prekės kodas: 00201
 • Sandėlyje: Nėra
 • Maksimali apkrova: 50 kg
 • Gamintojas: Rusija

Kaina: 14,90 €

 • Aprašymas
 • Sportinis aksesuaras, tinkantis bet kokių modifikacijų sporto kompleksams, tačiau patogiausias jo naudojimas yra su „Kidwood“ ir “Rannyj start” (“Ankstyvasis ugdymas”) serijos sporto kompleksais.
   
  Atstumas tarp laiptelių, skersinių dydis ir jų išdėstymas trikampio forma leidžia naudoti šias kopėtėles kaip idealų treniruoklį ankstyvo amžiaus vaikų koordinacijos ir vestibiuliarinio aparato ugdymui. Kopėtėles galima pritvirtinti prie bet kurio komplekso skersinio įvairiu kampu: kuo aukščiau yra viršutinis skersinis, tuo sunkiau kopti šiomis kopėtėlėmis ir tuo efektyvesnis yra šio pratimo fizinis krūvis. Būtina užfiksuoti ir apatinį, ir viršutinį kopėtėlių kraštą – tokiu būdu Jūs užtikrinsite taisyklingiausią krūvio pasiskirstymą, atliekant pratimus ant šių kopėtėlių.
   
  Kai tik Jūsų vaikas įvaldys pakilimus kalniuku arba pasvirusiomis kopėčiomis, pasiūlykite jam „Skripaliovo“ kopėtėles. Būtinai pasaugokite vaiką, kai jis atlieka pirmuosius pratimus! Kopti šiomis kopėčiomis pakankamai sudėtinga, kadangi pradėjus judėti, atrodo, kad kopėčios bando vaiką „nusimesti“. Tam, kad vaikas tęstų kopimą, jam reikia išlaikyti pusiausvyrą. Kuo anksčiau vaikai pradeda naudotis šiuo treniruokliu, tuo lengviau jiems sekasi. Išmokykite savo sportininką kryžminių pratimų: dešinioji ranka – kairioji koja ir atvirkščiai. Tai gerina koordinaciją ir lavina smegenų veiklą.
   
  Jeigu vaikas aktyviai sportuoja šiame komplekse, nepamirškite periodiškai kaitalioti kopėtėlių pakabinimo kampo.
   
  O. Skripaliovas, sporto kompleksų ir paviljonų specialistas, knygų „Mūsų naminis stadionas“, „Stadionas bute“ ir kitų knygų autorius, sukūrė vaikų kompleksą, į kurio komplektaciją įeina vienas nuostabus treniruoklis – trikampio formos virvinės kopėtėlės. Kopėtėlių gamybai buvo naudojamas aprašymas iš O. Skripaliovo knygos „Stadionas bute“, 1981 m.
   
  Kopėtėlės gali būti naudojamos nuo ankstyvo amžiaus.
   
  Kopėtėlių ilgis - 132 cm
  Kopėtėlių plotis - 53 cm


X